Виїзне засідання професійної спільноти з іноземної мови
14 листопада відбулося виїзне засідання професійної спільноти з іноземної (англійської, німецької) мови ( керівник Оксана ХРОБАК) при Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Мостиської міської ради з проблеми «Створення ситуацій, максимально наближених до реальних на уроках англійської мови».
Організатор: Центр ПРПП (Олександра БАША – директорка ЦПРПП).
Місце проведення: Львівська Політехніка.
Зустріч розпочалася мережею розгалужених ходів та тунелей під корпусами Львівської Політехніки, згодом екскурсанти побували у музеї історії даного закладу, де зібрані документи, світлини, прилади та інші експонати, які розповідають про заснування і розвиток Львівської Політехніки ― найстарішого технічного університету України і одного із найстаріших у Європі.
Актова зала в головному корпусі Політехніки вражає своєю красою та унікальним інтер’єром. Зала прикрашена 11-ма написаними олiєю картинами, створеними у 1880-х роках видатним польським художником Яном Матейком та ідеально підходить для проведення офіційних зустрічей чи урочистих церемоній.
Також педагоги мали можливість відвідати і попрацювати в читальній залі старої бібліотеки: Марія БІШКО – консультант ЦПРПП, яка координує вищезазначену професійну спільноту, виступила з презентацією «Особливості оцінювання мовно-літературної освітньої галузі - іншомовна освіта (іноземна мова) НУШ». Проаналізувала із професійною спільнотою:
- оцінювання учнів 5-9 класів НУШ;
- способи здійснення формувального і підсумкового оцінювання;
- способи фіксації результатів педагогічних спостережень в електронному журналі;
- реалізацію Державного стандарту базової середньої освіти в другому циклі базової середньої освіти (базове предметне навчання) у 2024/25 навчальному році, провела інтерактивну вправу «Я вчитель! Що ж несу в НУШ.
Педагоги провели круглий стіл:«Розвиток навичок читання та усного мовлення на уроках англійської мови» ( Ольга ПОПІЛЬОВСЬКА, ОЗ «Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів), «Використання інтерактивних технологій в процесі вивчення англійської мови» ( Оксана МАКАРЕВИЧ, Ліцей №1) та тренінги: «Використання ігор на уроках англійської мови» ( Наталя ОСІДАЧ, Ліцей №2) та «Використання навичок аудіювання на уроках англійської мови в початковій ланці» ( Леся КРІЛЬ, Ліцей №1).
Учителі даної галузі плідно попрацювали, обмінялися власним досвідом роботи та думками щодо формату майбутніх засідань.
Безмежно вдячні нашим захисникам за можливість навчати і працювати.
Разом до перемоги!!!